Inżynier Utrzymania Ruchu

Oferta pracy dodana przez: Justyna Kozak Hrwise, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Justyna Kozak Hrwise, w dniu: 2020-11-18

Pełna treść ogłoszenia:

Firma HR Wise Sp. z o.o. – firma doradztwa personalnego (KRAZ 24491), specjalizującą się w rekrutacji
inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i
szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności
zawodowych.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

(Miejsce pracy: Skierniewice)

Zakres obowiązków:
• Koordynowanie i nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych,
• Tworzenie harmonogramów pracy dla działu utrzymania ruchu związanych z prewencyjnym
utrzymaniem ruchu,
• Prowadzenie działań optymalizacyjnych w zakresie zakupów dla działu UR i zużycia mediów
potrzebnych do utrzymania pracy maszyn,
• Koordynowanie pracy serwisów zewnętrznych i współpraca z dostawcami,
• Odpowiedzialność za prowadzenie audytów wewnętrznych i udział w audytach
zewnętrznych.

Profil:
• Wyksztalcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, automatyka, mechatronika),
• Doświadczenie na stanowisku w dziale UR o podobnym zakresie obowiązków,
• Uprawnienia SEP min. 1 grupy ( mile widziane 2 i 3 grupa),
• Znajomość programów wspomagania projektowania (preferowany AutoCad),
• Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi, pneumatycznymi,
• Doświadczenie w tworzeniu planów budżetowych dla działu UR.

Oferta obejmuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Premie miesięczne,
• Dofinansowanie do nauki języków obcych oraz kształcenia uzupełniającego,
• Dodatkowe szkolenie dostosowane do specyfiki obowiązków na stanowisku,
• Dofinansowanie do wypoczynku letniego,
• Narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań na stanowisku,
• Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w Oddziałach firmy na terenie całego
kraju.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Skierniewice

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 532791209

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŁomża.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty