Magazynier SPEC ŁOMŻA

Oferta pracy dodana przez: Rzodkiewa1926, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Rzodkiewa1926, w dniu: 2021-05-31

Firma SPEC Łomża Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Magazynier - pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Łomża

Opis stanowiska
• kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem;
• właściwe rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie towaru w magazynie;
• utrzymywanie czystości i porządku w magazynie;
• przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.
Wymagania
• motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• rzetelnego wykonywania obowiązków;
• gotowości do pracy w systemie zmianowym;

Oferujemy
• umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• praca w systemie zmianowym;
• wyposażenie niezbędne do pracy w chłodni i mroźni

Kontakt 517 886 477 lub 500 802 662 .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŁomża.pl